Biopad İmplatech

DySyn Grup bünyesinde yer Euroresearch şirketi, ilaçtan tarımsal veterinerliğe, gayrimenkulden uçuş hizmetlerine kadar farklı alanlarda etkinliğe sahiptir. 1983 yılındaki kuruluşundan beri yaraları iyileştirecek ürünler için teknolojiler geliştirmektedir.

Minör kanamalardan iyileştirme sürecini güçlendirmeye ve pansumana, nemli bir ortam yaratmaktan dış etkenler için bariyer sağlamaya kadar farklı birçok çözüm sunar.

Misyon ve Değerler

Yaraların daha kolay ve iyi bir şekilde iyileşmesi ve küçük kanamaları kontrol altına almayı başlıca hedef koyan Euroresearch, yara tedavisinde Ar-Ge ve yenilikçi çözümlerin at kaynaklı kolajenler ile kullanılmasıyla misyonunu başlattı.

“Hem sargı hem de bakım” şeklinde özetlenebilen Euroresearch, yeni ve uygun maliyetli yara iyileştirme ürünlerini geliştirme konusunda uzmanlığı ve taahhüdü ile hastalara ihtiyaçlarına en iyi ve hızlı çözümleri sunmak için her geçen gün daha da ilerlemeye devam etmektedir.

Vizyon

Euroresearch, hekimlerin, hastaların ve sağlık kurum/kuruluşlarının sağlık alanında ürün ve hizmet yelpazesini genişletmek için yenilikçiliğe odaklanmıştır.

 E-Katalog 

Yazdırmadan Önce Doğayı Düşün! Gerekliyse Yazdır >> İnceleyiniz

Bilgi Bankası

İmplatech Kütüphanesine Buradan Ulaşabilirsiniz >> İnceleyiniz

Fırsat Günleri

Fırsat Ürünleri ve Güncel Kampanyalar   >> İnceleyiniz
2018 Tüm hakları saklıdır.