Implantoloji & Oral Maxillofasiyal Kadavra

Adres: ICLO – Arezzo – Italya
Istituto Stomatologico Toscano, 1990 yılından bu yana farklı lisansüstü kurs ve MSc programları düzenlemektedir. Oral cerrahi ve implantoloji, estetik ve dijital diş hekimliği, diş hekimliğinde lazer, endodonti bunlardan başlıcalarıdır.
1990 yılında Prof. Ugo Covani tarafından kurulan Istituto Stomatologico Toscano, klinik araştırmalar ve diş hekimliğinde yüksek öğrenim programları sunan kar amacı gütmeyen bir kurumdur. Yüksek lisans eğitim programları, dişhekimleri ve hijyenistlerine yönelik bilgi tazeleme kursları ve sağlık görevlileri için eğitimler düzenler.
ICLO Eğitim ve Araştırma Merkezi, anatomi ve kadavra üzerinde cerrahi tekniklerin uygulanması başlıklı kurslar konusunda uzman bir kurumdur. ICLO St. Francis tesisi, cerrahlara, tıbbi cihaz üreticilerine, tıp alanındaki araştırmacılara, pratik ve cerrahi deneyimlerini geliştirmek ve mükemmelleştirmek için ideal alan ve ekipman sunar.
Her biri alanında uzman cerrahlardan oluşan bu harika ekip ile katılımcılarımız eğitimlerden en verimli şekilde faydalanma imkanı bulacaktır.
Program kayıtları başvuru sırasına göre kabul edilecektir. Katılım 20 kişi ile sınırlıdır. Son kayıt tarihinden önce kontenjanın dolması durumunda, kayıtlar kapanacaktır.

PROGRAM TR İNDİR PDF

English EN Turkish TR