Iris View

Video Kameralı LED Dental Işık Kaynağı

 

İşin kalitesine inanıyoruz! Operasyon alandaki en küçük ayrıntıları dahi 30x optik zoom sayesinde göreceksiniz.

Iris View, diş hekimliği ışık kaynağı konseptinin temsilcisidir. Çalışma alanınızda optimum aydınlanmayı sağlar. Ayrıca, daha hassas ve detaylı çalışma gerektiren işlemleri yüksek kaliteli görüntüsü ile sunar. Endodonti, periodontoloji, implantoloji, estetik, konservatif ve restoratif tedaviler cihaz için ideal uygulama alanlarıdır.

Cihaz; operasyon alanında detaylı görüşe izin verdiği gibi ayrıca çıplak gözle görülmesi zor olan ayrıntıları önemli derecede vurgular. Profesyonel ve göz yorgunluğu giderici özellikleri ile görme duyusunun yeteneklerini arttırmaktadır.

Yenilikçi: Iris View, “full HD” (1920×1080 px) video kamera ile de donatılmıştır. Bir iPad aracılığı ile cihazın ayarlarını yapabilir, video kaydı alabilir, operasyon alanının filmini çekebilirsiniz.

 

Referanslarımızdan notlar:

https://youtu.be/MTQE–YIWjk

Prof. Dr. Tayfun Günbay
MSc. Dt. Tunç Berge

Video kameranın kullanımı hasta ve uzman kadro arasında iletişim sağlamaktadır. Problemi basit ve hızlı bir şekilde tanılayarak monitörde net bir şekilde gösterir. Operasyon aşamasında uzman personel, işlemin evrimini gerçek zamanlı olarak rahatlıkla takip eder. Bitimde, yapılan çalışmaların sonuçlarını değerlendirebilme şansına sahiptir.

 

Klavye veya IPad üzerinden ayarlanabilir üç farklı program mevcuttur:

Anti-Polimerizasyon Modu:Bileşik kür hızını azaltır, mavi emisyonları minimize eder.

Cerrahi Tedavi:Yumuşak dokularda renk kontrastını optimize eder, diş etinin, kanın ve periodontiyumun tonlarını daha iyi ayrıt etmeyi sağlar.

Renk Yakalama:Renk oluşumunu en yüksek seviyede ayarlayan LED ile sıcak ve soğuk renklerde kombinasyon sağlar.

   

Diş hekimliği uygulamalarının gelişimi, artan bilgisayar kullanımı, multimedya ve değişen enformasyon dökümanları kataloglanma ve korunmaya ihtiyaç duyar. Iris View, operasyonları kaydetmek ve daha iyi bir yönde ilerlemek için yüksek çözünürlükte fırsat sunar. Ayrıca video sinyali, cihazların geniş bir yelpazede bağlantı kurmasına izin verir.

UV Işınları Yoktur:Biyolojik dokular için tehlikeli UV ışınlarının emisyonu yoktur.

Ergonomik İtalyan Tasarımı:Iris View, sertlik ve dayanıklılığı ile sağlamlık sağlayan bir üretim sürecinden geçmiştir.

Ünit, tavan, duvar ve zemine uygun farklı renk çeşitleri mevcuttur.

Herhangi bir yönde kullanmak için döndürülebilir 3 aks hareketine sahiptir.

Kaydetme ve görüntüleme imkânı sayesinde sunumların yanı sıra özellikle üniversite dersleri, konferanslar ve kongreler gibi bilimsel toplantılarda oldukça kullanışlıdır.

Iris View cihazının performansını izleyebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=1g4bvDnTJPs

https://www.youtube.com/watch?v=BUpWQKrDCFw

https://www.youtube.com/watch?v=Cj9ZfBfqS_s

https://youtu.be/0OeO7ujPpgQ

English EN Turkish TR