Hakkımızda

2007 yılında kurulan Implatech Implant Teknolojileri Limited Şirketi’nin hedefi, dental implantoloji alanında kaliteli ürün & kaliteli hizmet önceliği ile sektöre yön veren bir marka olmaktır. Şirketin kuruluş amacı, dental implant sistemleri ile bağlantılı tüm ürün gruplarının yüksek kalite ve istikrardan taviz vermeksizin temin edilebileceği bir merkez haline gelebilmektir. 13 yıl önce başlayan bu serüvende, şirketin temelleri atılırken IMPLATECH markası ile birçok ülkeye katma değerli ürün sunmak vizyonu şirketin adının hedefleri ile uyumlu olmasını sağlamıştır.

Şirketin kurulumundan günümüze Implatech’in sektöre sunduğu ürünler içerisinde; Avrupa menşeli farklı markalarda dental implant sistemleri, Implatech markasının üretimi olan yerli dental implant sistemi, hayvansal – sentetik biyomateryal ve membran çeşitleri, manyetik dinamik osteotom sistemi, piezo cerrahi sistemi, ağıziçi kamera kayıt sistemi ve ozon cihazı gibi oral maksillafasiyal cerrahi alanında diş hekimlerinin başarılı, güvenli, atravmatik ve konforlu tedaviler yapmalarını sağlayacak spesifik ürünler bulunmaktadır. Implatech Ltd. geniş ürün yelpazesi ile kullanıcılarına çözüm sunarken buürünlerin doğru kullanımına yönelik yurt içinde ve yurt dışında uygulamalı workshop, kadavra kursları, tezli yüksek lisans programları ile kullanıcılarının rakiplerinden farklılaşmasına öncü olmaktadır.

Vizyonumuz

Dental implant sektörüne yön veren lider bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Ürünlerimiz, çözümlerimiz ve satış sonrası hizmetlerimizle müşterilerimizin ilk tercihi olarak pazar payımızı genişletmektir. Sizleri de çözüm ortaklarımız arasında görmek dileği ile…


Üye Olduğumuz Kurum/Kuruluşlar

 
English EN Turkish TR