Mariotti İmplatech

Mariotti & C, 1973 yılında İtalya’nın Forli şehrinde, mekanik planlama ve yapı üzerine kurulmuştur. Mekanik ve elektronik gibi farklı alanlardaki bilgi ve tecrübeleri bir araya getirmiştir.

Dental sektöre yönelik ilk üretim, dental laboratuarlar için mikromotor tasarımı ve üretimi ile başlamıştır. Uluslararası merciler tarafından iyi olarak kabul edilen mikromotorlar ve frez makinelerinin üretimine kadar sürekli araştırma ve yoğun deney süreçlerinden geçilmiştir. Firma, birkaç yıl içerisinde büyük başarılara imza atmıştır. Her türlü teknik ihtiyacı karşılayan ve modern gereksinimlere cevap veren ekipmanlarla yapılan üretim sayesinde tüketicilerin sadelik, kullanım kolaylığı, dayanıklılık ve garanti konularındaki isteklerine cevap verir.

Günümüzde şirketin üretimi, güvenilirliği sürdürerek ve müşteri taleplerini karşılayarak laboratuvar mikromotorları ve freze makineleri gibi ekipmanlara dayanıyor. Ayrıca fabrika, kozmetik ve bakım sektöründe geniş yelpazede mikromotorlar üretir.

2002 yılından bu yana diş hekimliği sektörüne yönelik elektro-medikal ürünlerin üretimi ve dizaynı üzerinde yoğunlaşmıştır.

İmplant cerrahisi motorları, piezoelektrik cerrahi ünitler ve endodontik motorlar tüm spesifik gereksinimleri karşılayabilecek kapasitede performans, kullanım kolaylığı ve sağlamlık sunar.

Mariotti’nin yüksek kaliteli ve teknolojik ürünleri güvenilir bir şekilde çalışma bacerisi sergileyerek tüm özel çalışma koşullarında dahi yüksek performans gösterir.

Kalite Yönetim Sistemi ve EC 93/42/EEC sertifikalarında sahiptir.

 

  E-Katalog 

Yazdırmadan Önce Doğayı Düşün! Gerekliyse Yazdır >> İnceleyiniz

Bilgi Bankası

İmplatech Kütüphanesine Buradan Ulaşabilirsiniz >> İnceleyiniz

Fırsat Günleri

Fırsat Ürünleri ve Güncel Kampanyalar   >> İnceleyiniz
2018 Tüm hakları saklıdır.