TiNET & Bone Regeneration

TiNET & Kemik Rejenerasyon Sistemi

 

Mesh kullanımı için klinik belirtiler:

  • 2 veya 3 duvarlı kemik içi defekler
  • Horizontal kemik ogmentasyonu
  • Vertikal kemik ogmentasyonu
  • Birleşik olarak kemik büyütme
  • Kaza sonucu kemik kırığı durumunda stabilizasyon sağlama (Örn. bölünmüş kret cerrahisi)
  • Osteodistraksiyon tekniği ile birlikte

Sweden & Martina’nın ürettiği Kemik Rejenerasyon Sistemi ile TiNET, kemik yıkımlarının olduğu bölgelerde, rejerenatif cerrahi uygulamalarla yerleştirilen kemik greftlerinin sabitlenerek korumaya alınması için tasarlanmıştır.

 

Tek aşamalı veya iki aşamalı implant yüklemeyle bağlantılı rekonstrüktif teknikler için stabil ve istikrarlı bir seçenektir.

TiNET fm; otojen kemik, biyomateryal ve ayrıca klinik ve deneysel literatürlerde tanımlanan biyomateryal ve otojen kemik birleşimlerinde kullanılabilir.

Sweden & Martina Kemik Rejenerasyon Sistemi, aksesuarları ve birleşenleri ile kemik partiküllerinin tespiti ve en gelişmiş kemik rejenerasyon teknikleri için birçok avantaj sağlar.

Bu cerrahi set; 70 mm uzunluğunda vida tutamacı olan, manüplasyonu çok ergonomik, hafif ve rotasyonel hareket edebilen bir el aplikatörüne sahiptir.

Vida topuz çapı 2 mm ve uzunlukları 6 mm / 7 mm / 12 mm /14 mm olan cerrahi vidalar; Titanium Grade 5íten üretilmiş olup 850 Newton / mm² kırılma direncine dayanıklıdırlar. 16 adet vidanın bulunduðu cerrahi sette ayrıca 5 mm ve 9 mm uzunluklarında 2 adet spral cerrahi frez de bulunmakta olup bu frezler el aplikatörüne adapte edilebilmektedir.

 

Bütün aksesuarlar teflon esaslı üretilmiş olan cerrahi tapla ve şeffaf plastik sürgülü kapak ile koruma altına alınmış olunup bu şekliyle otoklav sterilisazyonuna uygundur.

 

English EN Turkish TR